Eko-produkt.cz

Lavera Zubní pasta s mořskou solí Neutral (75 ml) – vhodná i pro citlivé zuby a dásně

Tento žádaný produkt Lavera Zubní pasta s mořskou solí Neutral (75 ml) - vhodná i pro citlivé zuby a dásně od výrobce se skvělou pověstí Lavera máte možnost koupit v aktuální nabídce téměř zdarma! Nabídka od 139 Kč. EAN: 1990
Lavera Zubní pasta s mořskou solí Neutral (75 ml) - vhodná i pro citlivé zuby a dásně
Ověřit dostupnost
Značka: Lavera
139
Popis produktu

Zubní pasta od Lavery bez obsahu fluoru vyčistí vaše zuby jemně a zároveň důkladně, aniž by poškodila ústní mikroflóru. Je vhodná i pro citlivé zuby a dásně. Díky obsahu mořské soli pomáhá efektivně zabraňovat vzniku zubního kazu, paradontózy nebo zubního kamene a zanechá váš dech příjemně svěží. Obsahuje také drobné částečky oxidu křemičitého, které účinně čistí zuby a zbavují je plaku.

Lavera je jedním z pionýrů biokosmetiky. Vznikla již v roce 1987 a opírá se o sílu přírody. To je podle zakladatele značky jediný správný způsob, jak dosáhnout přirozené krásy. Do středu zájmu a svých inovací staví v Laveře zákazníky, jejich přání a tužby a také péči o životní prostředí. Všechny produkty jsou proto v BIO kvalitě a mají přísnou evropskou certifikaci NaTrue. Žádné výrobky Lavera v našem sortimentu neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech. Jsou tak vhodné pro vegany a mají certifikát Vegan Society.

Další vlastnosti: Certifikáty NaTrue, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. koeficient abrazivity RDA výrobce neuvádí. Materiál obalu Plast. Jak recyklovat Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.. Složení Aqua, Sorbitol, Silica, Glycerin, Xylitol, Maris Sal, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Carvone, CI 75810.. Objem 75 ml. . . .