Eko-produkt.cz

Made Sustained Oválný svačinový box se sponou – velký

Velmi prodávaný kousek Made Sustained Oválný svačinový box se sponou - velký od známého dodavatele Made Sustained je k sehnání právě teď v nabídce za výborné peníze. Aktuálně za 499 Kč. EAN: 1704
Made Sustained Oválný svačinový box se sponou - velký
Popis produktu

Oválné svačinové boxy od Made Sustained budou vaší volbou, pokud nemáte rádi plasty. Jsou vyrobené komplet z nerezové oceli 304 (18/8), kterou jen tak nezničíte – vydrží vám celou věčnost. Můžete je naplnit rozličnými dobrotami jako jsou kousky ovoce či zeleniny, oříšky, sušenky anebo si do nich rovnou vezměte již uvařený oběd.
Tato verze boxů obsahuje praktickou sponku, kterou víčko přichytíte a vyvarujete se tak možného nepříjemného překvapení, že se připravené mňamky podívaly, co ostatního nesete v batohu či kabelce.

Sjoerd van der Helm založil značky Made Sustained a Re-Sack s cílem přispět ke snížení množství odpadů, ochraně životního prostředí a obecně udržitelnému životnímu stylu. Distribuuje v Evropě opakovaně použitelné produkty, které nahrazují ty jednorázové.

Další vlastnosti: Rozměry střední: 16x12x5 cm, velký: 18x14x6 cm. Materiál nerezová ocel 18/8 (304). Váha střední: 245 g, velký: 345 g. Země původu Vyrobeno v Číně. Velikost L. . . . . . .