Eko-produkt.cz

Made Sustained Termoska Knight (0,5 l) – černá

Často hledaný produkt Made Sustained Termoska Knight (0,5 l) - černá od společnosti Made Sustained můžete koupit tady a teď právě skutečně levně. Cena již od 599 Kč. EAN: 1348
Made Sustained Termoska Knight (0
Popis produktu

Nerezové zdravé termolahve Made Sustained Knight nejen vypadají naprosto fantasticky, ale zároveň skvěle fungují. Podle venkovních teplotních podmínek udrží váš nápoj v létě až 20 hodin studený a naopak v zimě horký až 10 hodin. V létě si tak nemusíte kupovat studenou balenou vodu a v zimě zase třeba horký čaj. Ušetříte majlant.
Termoska Knight je naprosto jedinečná v tom, že na ní není ani kousek plastu – je celá vyrobená z nerezové oceli 18/8, včetně svého víčka. 

Sjoerd van der Helm založil značky Made Sustained a Re-Sack s cílem přispět ke snížení množství odpadů, ochraně životního prostředí a obecně udržitelnému životnímu stylu. Distribuuje v Evropě opakovaně použitelné produkty, které nahrazují ty jednorázové.

Další vlastnosti: Rozměry Průměr 7 cm, výška 26,5 cm. Materiál Pouze dvojstěnný nerez 18/8 (304), silikonové těsnění. Váha 289 g. Země původu Vyrobeno v Číně. Barva černá. . . . . . .