Eko-produkt.cz

Mama Natura Kosmetická taštička – z biobavlny

Oblíbený a kvalitní kousek Mama Natura Kosmetická taštička - z biobavlny od značky se skvělou pověstí Mama Natura (Tierra Verde) naleznete tady teď právě za výhodné peníze. Aktuálně za 169 Kč. EAN: 4034
Mama Natura Kosmetická taštička - z biobavlny
Popis produktu

Rtěnka, deodorant, kapesník, pratelné odličovací tamponky, hygienické potřeby – to vše a ještě mnohem více se musí vlézt do dámské kabelky. A každá dobře známe, jaké to je pak jednu konkrétní věc najít. Co takhle místo věčného přehrabování použít tuhle praktickou taštičku ze 100% GOTS ceritifkované biobavlny od Casa Organica? Bude vám věrnou společnicí nejen na cesty do práce a za dobrodružstvím, ale také doma v koupelně. Prostě pěkně všechno na jednom místě.
Taštička má pevné stahování na šňůrku, díky kterému z ní nevyklouzne nic, co by nemělo. Je pevná, odolná a zcela běžně pratelná. Sympatické je i ouško, za které taštičku můžete zavěsit.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Rozměry 22 × 18 cm. Materiál 100% GOTS-certifikovaná biobavlna. Certifikáty EcoGarantie, GOTS. Země původu Vyrobeno v Indii. . . . . . . .