Eko-produkt.cz

Mama Natura Olivové mýdlo na ruce (100 g) – bez palmového oleje

Super kousek Mama Natura Olivové mýdlo na ruce (100 g) - bez palmového oleje od značky s tradicí a dobrou pověstí Mama Natura (Tierra Verde) můžete koupit v naší online nabídce za báječnou cenu! Momentálně k dispozici za 55 Kč. EAN: 3807
Mama Natura Olivové mýdlo na ruce (100 g) - bez palmového oleje
Popis produktu

V jednoduchosti je krása. Platí to i v případě tohoto olivového mýdla. Jen čistý olivový olej z oblasti Kalamati a sůl, nic víc. Díky jejich spojení vzniká báječné olivové mýdlo, které o vaši pokožku pečuje jemně, šetrně a zvláčňuje ji.
Výjimečné je i tím, že neobsahuje palmový olej. Je bez chemické parfemace, optických zjasňovačů, barviv i živočisných produktů.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Certifikáty EcoGarantie. Země původu Vyrobeno v Řecku. Složení Olivový olej, chlorid sodný. Hmotnost 100 g. . . . . . . .