Eko-produkt.cz

Mama Natura Pratelné odličovací tamponky – malé (2 ks)

Tento levný kus Mama Natura Pratelné odličovací tamponky - malé (2 ks) od známého dodavatele Mama Natura (Tierra Verde) pohodlně nakoupíte u nás levně! Aktuálně za 69 Kč. EAN: 3803
Mama Natura Pratelné odličovací tamponky - malé (2 ks)
Popis produktu

Sametově heboučké odličovací tamponky Tierra Verde ze 100% biobavlny jsou báječnou alternativou k jednorázovým vatovým tampónům. Jsou jemné na dotek a díky hustotě sametu vaši pleť pečlivě, ale přesto jemně a bez podráždění, vyčistí a umožní jí znova dýchat.
Jsou pratelné a znovupoužitelné. A co je hlavní – nevytváří žádný zbytečný odpad navíc!

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti: Rozměry průměr cca 7 cm. Materiál 100% GOTS-certifikovaná biobavlna. Certifikáty EcoGarantie, GOTS. Země původu Vyrobeno v Indii. Kusy 2 ks. . . . . . .