Eko-produkt.cz

Moltex Ekoplenky Pure & Nature – Mini (3-6 kg) (38 ks)

Designový výrobek Moltex Ekoplenky Pure & Nature - Mini (3-6 kg) (38 ks) od značky Moltex snadno pořídíte tady a teď právě za super peníze. Produkt koupíte teď u nás za 289 Kč. EAN: 4676
Moltex Ekoplenky Pure & Nature - Mini (3-6 kg) (38 ks)
Ověřit dostupnost
Značka: Moltex
289
Popis produktu

V nové a výrazně vymazlené řadě eko-plenek Moltex najdete i tyto jednorázové pleny pro děti o váze 3 až 6 kilo. Špuntům poskytnou tu nejjemnější péči a díky přídavku bavlny jsou měkčí a pohodlnější než kdy předtím. Vnější i vnitřní vrstva ze 100% přírodních ingrediencí udrží zadeček v suchu až 12 hodin, je prodyšná a svou šetrností potěší i drobečky s alergiemi či ekzémy. Děti i dospělé rozveselí také hravý design, tištěný bezpečným certifikovaným inkoustem a biologicky rozložitelný obal z cukrové třtiny.
Neobsahují žádné zbytečné parfémy, barviva, latex a běleny jsou výhradně bez použití chlóru. Ze 40-45 % jsou plenky okamžitě biologicky odbouratelné. Celé se pak na skládce rozloží do 2 let, na rozdíl od 400 let u konvenčních plen.

Německá firma Moltex je průkopníkem v oblasti ekologických plen. Její plenky jsou mezi rodiči i dětmi oblíbené především pro svou spolehlivost, vynikající funkčnost srovnatelnou s běžnými plenkami a obsahem vysokého procenta biodegradabilních složek. Misí značky Moltex je zajistit pro následující generace – dnešní malé hrdiny a hrdinky v plenkách – budoucnost s bezpečným životním prostředím.

Další vlastnosti: Materiál Vnější i vnitřní, dermatologicky testovaná vrstva je 100% z přírodních surovin (cukrová třtiny, kukuřice). Absorpční jádro ze směsi biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu. Detailní složení najdete níže na této stránce.. Certifikáty Allergy Certified, EU Ecolabel, Oeko-tex, FSC certifikovaný materiál, Dermatest 5-star guarantee. Země původu Vyrobeno v České republice podle německé technologie. Vhodné pro děťátka vážící 3-6 kg. Materiál balení Obal plenek je vyrobený z bio-PE z cukrové třtiny.. Cena za 1 kus 8,13 Kč. Jak s nimi nakládat Použité plenky patří do směsného odpadu. Oproti konvenčním plenkám se na skládce rozloží do 2 let.. Co s obaly Sáček z bio-PE není rozložitelný, ale je vhodný k recyklaci. Rozlučte se s ním proto v kontejneru na plasty.. . . .