Eko-produkt.cz

Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1,5 l) – bez vůně

Akční kus Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1,5 l) - bez vůně od výrobce se zárukou kvality Mulieres jde získat na našich stránkách nyní za super cenu. Ceny již od 345 Kč. EAN: 4176
Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1
Ověřit dostupnost
Značka: Mulieres
345
Popis produktu

Koncentrovaný přírodní prací gel Mulieres na první pohled vybočuje z řady. Dostane vás ale nejen svým unikátním a ekologickým obalem z recyklovaných kartonů. Je umíchaný z 99,97 % z přírodních a těch nejkvalitnějších ingrediencí šetrných i pro nejcitlivější dětskou či alergickou pokožku. Oplývá certifikací Natural Detergent made with Organic od Ecocertu, což je potvrzení kvality, která ani u přírodních pracích prostředků není zdaleka běžná. Díky vysoké koncentraci navíc vydrží až na 37 praček.

Estonská značka ekodrogerie Mulieres se zrodila z touhy po zdravém domově, ve kterém děti vyrůstají v bezpečí, obklopeny přírodními látkami namísto škodlivé chemie. Všechny přípravky k úklidu a praní jsou vysoce účinné, hypoalergenní, bez dráždivých látek a jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Olivové mýdlo a kvalitní éterické oleje v kombinaci se zeleným srdcem a chytrou hlavou výrobců, tvoří geniální recept, který jsme si zkrátka zamilovali.

Další vlastnosti: Certifikáty Ecocert – Natural Detergent made with Organic; Vegan Society. Podíl přírodních surovin 99,97 %. Země původu Vyrobeno v Estonsku. Počet pracích dávek 1,5l: 37│15l: 370. Materiál balení 1,5l: recyklovaný karton, plast│15l: recyklovaný karton, EVOH, PP. Podíl BIO rostlinných surovin 10,26 %. Původ vůně bez vůně. Jak recyklovat Karton můžete hodit na domácí kompost nebo do hnědé popelnice na bioodpad. Plastový sáček patří do žluté popelnice na plast, stejně tak i plastový kohoutek u 15l balení.. Účinný při teplotách praní 30 – 60 °C. Složení 30% voda, 5-15% olivové mýdlo*, <5% ocet, glycerin, levandulový extrakt*, kyselina citronová, sorban draselný, benzoát sodný.. Objem 1,5 l.