Mulieres Sada pratelných univerzálních hadříků (3 ks) – 100% kompostovatelné

Akční výrobek Mulieres Sada pratelných univerzálních hadříků (3 ks) - 100% kompostovatelné od výrobce s dobrým jménem Mulieres jde získat zde trvale výhodně! V akci za cenu 189 Kč. EAN: 7696
Mulieres Sada pratelných univerzálních hadříků (3 ks) - 100% kompostovatelné
Značka: Mulieres
189 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Univerzální hadříky z čistě přírodních materiálů omyjí pobryndané povrchy, skvěle absorbují tekutiny a příznivci zero waste života si je zamilují. Kromě celulózy (70 %) obsahují i bavlnu (30 %), schnou (téměř) nadzvukovou rychlostí a přátelí se s pračkou. Až naplní svou životní úklidovou misi, můžete je bez obav hodit na domácí kompost, kde se do posledního vlákna rozloží a zodpovědně tak nahradí neudržitelné syntetické hadříky. Trojnásobnou radost jistě udělá i praktické balení po třech kusech. 

Estonská značka ekodrogerie Mulieres se zrodila z touhy po zdravém domově, ve kterém děti vyrůstají v bezpečí, obklopeny přírodními látkami namísto škodlivé chemie. Všechny přípravky k úklidu a praní jsou vysoce účinné, hypoalergenní, bez dráždivých látek a jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Olivové mýdlo a kvalitní éterické oleje v kombinaci se zeleným srdcem a chytrou hlavou výrobců, tvoří geniální recept, který jsme si zkrátka zamilovali.

Další vlastnosti: Rozměry 15 x 25,7 cm. Materiál Celulóza, bavlna. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v Estonsku. Materiál balení Recyklovaný karton. Počet kusů v balení 3 ks. Co s obaly Kartonový obal recyklujte v kontejner na papír.. . . . .