Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Arganový olej BIO (20 ml) – elixír mládí

Diskontní výrobek Nobilis Tilia Arganový olej BIO (20 ml) - elixír mládí od značky s tradicí a dobrou pověstí Nobilis Tilia lze získat právě dnes za extra cenu! Aktuálně za super cenu 189 Kč. EAN: 2784
Nobilis Tilia Arganový olej BIO (20 ml) - elixír mládí
Popis produktu

Pokud nefandíte přehlceným koupelnovým poličkám a rádi se spolehnete na univerzální kosmetické pomocníky, zbystřete! Všestranný arganový olej s certifikací CPK BIO má šanci stát se jedním z vašich nejvěrnějších spojenců. Přídomek „marocké zlato“ nezískal jen tak náhodou. Pro jeho zázračné účinky bývá považován za elixír mládí, poradí si téměř se všemi pleťovými neduhy, ochrání vás proti volnými radikály, zpomalí buněčné stárnutí a poskytne důslednou regeneraci zejména pokožce suché, zralé, problematické a citlivé. Pleť viditelně zjemňuje, zvláčňuje a vyhlazuje, máznout s ním můžete tvář, tělo i ošetřit lámavý vlas. 
Dáváte přednost poslechu před četbou popisků? Mrkněte na video od Markéty, kde se arganovému oleji zevrubně věnovala.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Certifikáty CPK BIO. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Země původu Maroko, plněno v ČR.. Způsob získávání lisováním za studena. Původ vůně přírodní. Materiál obalu Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.. Co s obaly Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.. Původ oleje Jižní Maroko. Složení Argania Spinosa Kernel Oil (arganový rostlinný olej v bio kvalitě). Objem 20 ml. .