Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Éterický olej – BIO levandule (10 ml) – protizánětlivý a uklidňující

Diskontní výrobek Nobilis Tilia Éterický olej - BIO levandule (10 ml) - protizánětlivý a uklidňující od značky s dobrým jménem Nobilis Tilia jednoduše najdete bezpečně online za super peníze. Nabídky již od 319 Kč. EAN: 924
Nobilis Tilia Éterický olej - BIO levandule (10 ml) - protizánětlivý a uklidňující
Popis produktu

Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je dát jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čistících prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele, v aromalampách nebo do masážních emulzí.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Francie. Složení Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské), Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Coumarin*, Citral*. * – přírodního původu. Objem 10 ml. . . . . . .