Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Éterický olej – hřebíček (10 ml) – antiseptický a prohřívající

Tento vynikající produkt Nobilis Tilia Éterický olej - hřebíček (10 ml) - antiseptický a prohřívající od známé společnosti Nobilis Tilia pohodlně nakoupíte momentálně na našich stránkách za super cenu! Cenově vychází na 219 Kč. EAN: 1603
Nobilis Tilia Éterický olej - hřebíček (10 ml) - antiseptický a prohřívající
Popis produktu

Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je dát jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čistících prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele, v aromalampách nebo do masážních emulzí.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Srí Lanka. Složení Eugenia Caryophyllus Bud Oil (éterický olej z plodů hřebíčkovce vonného), Eugenol*. * – přírodního původu. Objem 10 ml. . . . . . . .