Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Éterický olej – kadidlo (10 ml) – zklidňuje a zmírňuje napětí

Zlevněný produkt Nobilis Tilia Éterický olej - kadidlo (10 ml) - zklidňuje a zmírňuje napětí od společnosti se zárukou kvality Nobilis Tilia máte možnost dostat zde teď skutečně levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 409 Kč. EAN: 1653
Nobilis Tilia Éterický olej - kadidlo (10 ml) - zklidňuje a zmírňuje napětí
Popis produktu

Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je dát jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čistících prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele, v aromalampách nebo do masážních emulzí.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Somálsko. Složení Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníku), Limonene*. * – přírodního původu. Objem 10 ml. . . . . . . .