Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Éterický olej – skořice (10 ml) – silně prohřívá a posiluje srdeční činn.

Tento skvělý produkt Nobilis Tilia Éterický olej - skořice (10 ml) - silně prohřívá a posiluje srdeční činn. od společnosti s úžasnou pověstí Nobilis Tilia můžete pořídit v naší aktuální nabídce extra se slevou. Ve skvělé akci za 294 Kč. EAN: 1650
Nobilis Tilia Éterický olej - skořice (10 ml) - silně prohřívá a posiluje srdeční činn.
Popis produktu

Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je dát jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čistících prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele, v aromalampách nebo do masážních emulzí.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Složení Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil (éterický olej z kůry skořicovníku), Limonene*, Linalool*, Cinnamal*, Eugenol*, Cinnamyl Alcohol*. * – přírodního původu. Objem 10 ml. . . . . . . .