Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Éterický olej – sladký pomeranč (10 ml) – ulevuje při neklidu a úzkosti

Často hledaný produkt Nobilis Tilia Éterický olej - sladký pomeranč (10 ml) - ulevuje při neklidu a úzkosti od dodavatele s dlouholetou historií Nobilis Tilia snadno získáte na našich stránkách teď za akční cenu. Nyní pořídíte od 169 Kč. EAN: 946
Nobilis Tilia Éterický olej - sladký pomeranč (10 ml) - ulevuje při neklidu a úzkosti
Popis produktu

Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je dát jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čistících prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele, v aromalampách nebo do masážních emulzí.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Itálie. Složení Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (éterický olej pomerančový sladký), Limonene*, Linalool*, Citral*. * – přírodního původu. Objem 10 ml. . . . . . . .