Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Éterický olej – smrk (10 ml) – příznivě působí na dýchací systém

Zcela unikátní kousek Nobilis Tilia Éterický olej - smrk (10 ml) - příznivě působí na dýchací systém od společnosti s dlouholetou tradicí Nobilis Tilia pohodlně získáte na našich stránkách teď právě za rozumné peníze. Nyní získáte od 184 Kč. EAN: 1651
Nobilis Tilia Éterický olej - smrk (10 ml) - příznivě působí na dýchací systém
Popis produktu

Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je dát jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čistících prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele, v aromalampách nebo do masážních emulzí.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Rusko. Složení Picea Abies Leaf Oil (éterický olej ze smrku ztepilého), Limonene*. *-přírodního původu. Objem 10 ml. . . . . . . .