Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Keramická destička – pro absorpci éterických olejů

Hodně povedený produkt Nobilis Tilia Keramická destička - pro absorpci éterických olejů od známé značky Nobilis Tilia máte možnost získat na našich stránkách teď právě za super peníze! Nyní pořídíte jen za 59 Kč. EAN: 3535
Nobilis Tilia Keramická destička - pro absorpci éterických olejů
Popis produktu

Díky této neglazované keramické destičce můžete nasávat oblíbenou vůni éterického oleje nejen doma v obyváku, ale i v autě. Můžete ji použít místo osvěžovače na WC, či s ní provonět oblečení ve skříni (ideální volba pro ty, kdo používají prací gel bez vůně). Stačí jednoduše nakapat čistý neředěný éterický olej nebo směs éterických olejů na destičku a nechat samovolně odpařovat do ovzduší.
Destička je ručně vyráběna v jedné tuzemské rodinné keramické dílně. 

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Rozměry průměr cca 6,5 cm. Materiál neglazovaná keramika. Země původu Česká republika. . . . . . . . .