Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Mandlový olej jemný (200 ml) – jemný olej pro všestranné použití

Exkluzivní produkt Nobilis Tilia Mandlový olej jemný (200 ml) - jemný olej pro všestranné použití od populárního výrobce Nobilis Tilia pohodlně dostanete právě teď v nabídce ve slevě! V akci od 259 Kč. EAN: 2772
Nobilis Tilia Mandlový olej jemný (200 ml) - jemný olej pro všestranné použití
Popis produktu

Jemný mandlový olej? Ideální pro velmi citlivou dětskou pokožku od prvních dní narození – i pro předčasně narozené děti. Úžasně jemný, úžasně výživný. Hodí se pro všechny druhy pokožky včetně citlivé a problematické. Dodává jí jemný ochranný film (ale nezanechává pocit mastnoty), má silné hojivé a regenerační účinky, snadno se vstřebává a roztírá.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Certifikáty CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika. Země původu Plněno v ČR. Zemi původu výrobce neuvádí.. Druh oleje Čištěný lékopisné kvality/jednodruhový. Složení Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový rostlinný olej). Objem 200 ml. . . . . . .