Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Pupalkový olej BIO (250 ml) – II.jakost

Tento velmi oblíbený výrobek Nobilis Tilia Pupalkový olej BIO (250 ml) - II.jakost od společnosti s předním postavením na trhu Nobilis Tilia máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách napořád výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 280 Kč. EAN: 7493
Nobilis Tilia Pupalkový olej BIO (250 ml) - II.jakost
Popis produktu

Sleva za blížící se expiraci.
28.2.2023
Tento olej by rád ještě konal malé zázraky, ale moc času mu už nezbývá – koncem února jeho životnost končí. Se slevou ho proto ještě vysíláme do světa
Tento olej ze semínek pupalky dvouleté do sebe nastřádal celou řadu blahodárných látek. Pozornost přitahuje hlavně kvůli vysokému obsahu kyseliny linolové. Ta přispívá k udržení správné hladiny cholesterolu v krvi. Pupalkový olej pak podporuje také hormonální rovnováhu a zlepšuje komfort před i během menstruace. Doporučuje se tedy baštit zejména během těchto dní v měsíci, při premenstruačním syndromu a v období klimakteria. A své tělo s ním můžete potěšit i zvnějšku. Vyhovuje hlavně kůži citlivé, se sklony k podráždění. Opečuje ji dávkou živin a pomáhá udržovat její přirozený stav.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Objem 250 ml. Certifikáty BIO – Produkt ekologického zemědělství. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v České republice. Původ vůně bez vůně. Materiál obalu Lahvička z fialového skla, aplikátor a víčko z borosilikátového skla, gumy a plastu.. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, víčko patří do kontejneru na plast, guma do směsi, kapátko ze speciálního skla odneste do sběrného dvoru nebo vyhoďte do směsného odpadu.. Složení Oenothera Biennis Oil (pupalkový rostlinný olej)*. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství. . . .