Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Ricinový olej (100 ml) – dokonalá univerzální péče

Žádaný produkt Nobilis Tilia Ricinový olej (100 ml) - dokonalá univerzální péče pocházející od značky Nobilis Tilia můžete koupit zde teď právě opravdu výhodně. Akční cena 289 Kč. EAN: 1922
Nobilis Tilia Ricinový olej (100 ml) - dokonalá univerzální péče
Popis produktu

Ricinový olej od Nobilis Tilia je nepostradatelný společník v péči o suchou, citlivou nebo poškozenou pokožku. Dokonale ji promastí, hydratuje a zároveň redukuje tvorbu vrásek a pigmentových skvrn. Jeho použití je skutečně univerzální. Díky svým unikátním regeneračním schopnostem podporuje a urychluje hojení jizev. Příznivě působí také na spáleniny od sluníčka, pooperační jizvy, akné a jiné novotvary na pokožce celého těla. Můžete jej použít i na rty, kdy pár kapek oleje báječně nahradí balzám a rty krásně hydratuje.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Certifikáty CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Plněno v ČR. Zemi původu výrobce neuvádí.. Způsob získávání lisovaný za studena. Druh oleje jednodruhový. Materiál obalu Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.. Co s obaly Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.. Složení Ricinus Communis Seed Oil (ricinový rostlinný olej). Objem 100 ml. . .