Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Šípkový olej BIO (20 ml) – vyživuje pleť v každém věku

Kvalitní a žádaný produkt Nobilis Tilia Šípkový olej BIO (20 ml) - vyživuje pleť v každém věku od našeho známého výrobce Nobilis Tilia můžete získat momentálně extra se slevou. Akční cena již od 194 Kč. EAN: 2790
Nobilis Tilia Šípkový olej BIO (20 ml) - vyživuje pleť v každém věku
Popis produktu

Šípkový olej od Nobilis Tilia – hydratuje, zvláčňuje a vyživuje pleť v každém věku. Budete ho milovat vy i vaše pokožka!
Taktéž je velmi účinný proti vráskám a zmírňuje stárnutí pleti. Hodí se k péči o pokožku nastávajících maminek i čerstvých miminek. Může se míchat s dalšími rostlinnými oleji či bylinnými maceráty, protože udržuje účinnost směsí i při pouhé 10% koncentraci.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Certifikáty CPK bio. Země původu Země původu Německo. Plněno v ČR.. Materiál obalu Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.. Co s obaly Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.. Složení Rosa Canina Seed Extract (šípkový rostlinný olej v bio kvalitě). Objem 20 ml. . . . . .