Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Směs éterických olejů – Pracovní (10 ml)

Tento vynikající výrobek Nobilis Tilia Směs éterických olejů - Pracovní (10 ml) od výrobce se skvělou pověstí Nobilis Tilia je k dostání u nás nyní skutečně výhodně. Levně za 314 Kč. EAN: 7984
Nobilis Tilia Směs éterických olejů - Pracovní (10 ml)
Popis produktu

Tato svěží směs esenciálních olejíčků vytvoří perfektní podmínky pro hlubokou tvůrčí práci i studium. Jemné kafrové tóny pročistí hlavu od nepotřebných myšlenek a podpoří optimistické naladění. Tvořivý potenciál dostane prostor k expanzi, ke kormidlu se postaví rozhodnost a nerušená koncentrace. Na fyzické úrovni éteráčky dokáží zlepšit prokrvení mozku a proudění energie v těle. Pomohou tak při učení a posílí paměť. Únava, stres i přepracovanost pomalu ale jistě složí zbraně a tělo i mysl místo toho prostoupí kreativní energie.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Objem 10 ml. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Plněno v České republice. Materiál balení Lahvička z hnědého skla, plastový uzávěr.. Původ vůně přírodní. Co s obaly Lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, víčko v tom na plast.. Složení Citrus Bergamia Peel Oil Expressed (e.o. bergamotový); Pinus Sylvestris Leaf Oil (e.o. z borovice lesní); Rosmarinus Officinalis Oil (e.o. z rozmarýnu lékařského); Litsea Cubeba Fruit Oil (e.o. Litsea); Citrus Aurantium Leaf Oil (e.o. Petitgrain z pomerančového listí); Eucalyptus Camaldulensis Leaf Oil (e.o. Eukalyptus camaldulensis); Myristica Fragrans Kernel Oil (e.o. z muškátového oříšku); Eugenol*; Citral*; Geraniol*; Limonene*; Linalool*. *Z přírodních éterických olejů. . . . .