Eko-produkt.cz

Nobilis Tilia Tamanu olej (20 ml) – čaroděj, co umí léčit

Hodně oblíbený produkt Nobilis Tilia Tamanu olej (20 ml) - čaroděj, co umí léčit pocházející od značky Nobilis Tilia snadno získáte aktuálně za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte od 209 Kč. EAN: 2794
Nobilis Tilia Tamanu olej (20 ml) - čaroděj
Popis produktu

Tamanu olej ze semen stromů z jižních moří je olej ošetřující. Poradí si s velmi poraněnou kůží, podpoří ji v hojení, hydratuje a do hloubky vyživí. Speciální olej se speciální vůní a zelenou barvou.
Poradí si i s plísněmi. Používá se především lokálně, pro klasickou masáž se příliš nehodí (může být však ve směsi vícero olejů). S oblibou se používá do balzámů, gelů a krémů, které zklidňují a uvolňují namožené svaly a klouby.

Výjimečná zelená sleva 15 % s kódem NOBILIS15 na celou značku Nobilis Tilia. Jen do 28. 2. 2023. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Další vlastnosti: Certifikáty CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika. Země původu Země původu Madagaskar. Plněno v ČR.. Materiál obalu Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.. Co s obaly Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.. Složení Calophyllum Inophyllum Seed Oil (rostlinný olej Tamanu). Objem 20 ml. . . . . .