Eko-produkt.cz

Organyc Denní vložky s křidélky Moderate (10 ks) – 100% z biobavlny, 3 kapičky

Akční produkt Organyc Denní vložky s křidélky Moderate (10 ks) - 100% z biobavlny, 3 kapičky od populárního výrobce Organyc pohodlně nakoupíte aktuálně za extra cenu! V akci od 129 Kč. EAN: 1195
Organyc Denní vložky s křidélky Moderate (10 ks) - 100% z biobavlny
Ověřit dostupnost
Značka: Organyc
129
Popis produktu

Dámské vložky s křidélky Organyc Moderate pro denní nošení jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% BIO bavlny bělené bez chlóru. Jsou ultra tenké, ale dokonale spolehlivé. Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace – jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění. Budete se cítit jako v bavlnce!
Vložky Moderate jsou vhodné pro denní nošení a pro střední až silné krvácení (označení: 3 kapičky).
Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vata či či chemikálie, které způsobují podráždění pokožky a sliznice. K bělení se často používá chlór, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie.

Další vlastnosti: Materiál Biobavlna a bio kukuřičný škrob. Země původu Itálie. Vhodné pro střední až silné krvácení (označení: 3 kapičky). Materiál balení krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; sáček na vložky z kukuřičného škrobu; papírová lepící páska na vložce s ekologickým lepidlem; vložky jsou baleny jednotlivě. Co s obaly? Krabička patří do kontejneru na papír. Sáček na vložky se rozloží, můžete ho zkompostovat nebo ho vhoďte do popelnice na bioodpad.. Kusy 10 ks. . . . . .