Eko-produkt.cz

Organyc Mateřské vložky po porodu (12 ks) – 100% z biobavlny, 6 kapiček

Designový produkt Organyc Mateřské vložky po porodu (12 ks) - 100% z biobavlny, 6 kapiček od dodavatele se skvělou pověstí Organyc jde získat v naší aktuální nabídce za rozumné peníze. Nabídka již od 209 Kč. EAN: 1199
Organyc Mateřské vložky po porodu (12 ks) - 100% z biobavlny
Ověřit dostupnost
Značka: Organyc
209
Popis produktu

Obzvlášť jemné, hebké a silné vložky Organyc jsou určené pro nové maminky pro prvních pár dní po porodu (označení: 6 kapiček). Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace – jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění. Budete se cítit jako v bavlnce!
Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vatau, umělé hedvábí či či chemikálie, které způsobují podráždění pokožky a sliznice. K bělení se často používá chlór, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu. 

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie.

Další vlastnosti: Materiál Biobavlna a bio kukuřičný škrob. Země původu Itálie. Vhodné pro období po porodu (označení: 6 kapiček). Materiál balení papírový obal; papírová lepící páska na vložce s ekologickým lepidlem, vložky jsou baleny jednotlivě. Co s obaly? Sáček na vložky je rozložitlený. Můžete ho hodit do domácího kompostu nebo do popelnice na bioodpad. Papírový obal recyklujte v kontejneru na papír.. Kusy 12 ks. . . . . .