Eko-produkt.cz

Organyc Tampony s aplikátorem Regular (16 ks) – 100% z biobavlny, 2 kapičky

Velmi oblíbený produkt Organyc Tampony s aplikátorem Regular (16 ks) - 100% z biobavlny, 2 kapičky od známého dodavatele Organyc snadno pořídíte právě dnes se slevou. Ceny od 147 Kč. EAN: 1186
Organyc Tampony s aplikátorem Regular (16 ks) - 100% z biobavlny
Ověřit dostupnost
Značka: Organyc
147
Popis produktu

Tampony Organyc Regular ze 100% BIO bavlny jsou bělené bez chlóru a mají papírové aplikátory pro snazší zavedení. Jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Dovolí vaší pokožce dýchat, přirozeně absorbují až dvacetinásobek vlastní váhy a pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže. Jsou zcela bez parfemace. Budete se cítit jako v bavlnce!
Tampony Regular jsou vhodné slabé až střední krvácení (označení: 2 kapičky).
Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vata či jiné chemikálie, které způsobují podráždění pokožky a sliznice. K bělení se často používá chlór, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie.

Další vlastnosti: Materiál 100% biobavlna. Země původu Španělsko. Vhodné pro slabé až střední krvácení (označení: 2 kapičky). Materiál balení krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; tampony v papírovém obalu. Co s obaly? Krabičku i papírové obaly hoďte do kontejneru na papír.. Kusy 16 ks. . . . . .