Eko-produkt.cz

Preserve Holicí strojek Shave 5 (vč. 1 hlavice) – mořsky modrý

Výjimečný výrobek Preserve Holicí strojek Shave 5 (vč. 1 hlavice) - mořsky modrý pocházející od značky Preserve jde nakoupit právě teď opravdu levně. Nyní získáte od 390 Kč. EAN: 2533
Preserve Holicí strojek Shave 5 (vč. 1 hlavice) - mořsky modrý
Ověřit dostupnost
Značka: Preserve
390
Popis produktu

Toto je první manuální holicí strojek na českém trhu, který má rukojeť vyrobenou ze 100 % z recyklovaného plastu (z kelímků od jogurtů) a k tomu má cruelty-free certifikaci (HCS), která zaručuje netestování produktu na zvířatech. 
Holicí strojek Preserve Shave 5 obsahuje pět břitů potažených keramikou pro to nejhladší oholení. Strojek je unisexový, vhodný pro muže i ženy a díky ergonomické rukojeti a důmyslnému designu snadno klouže po tváří a přizpůsobí se každé křivce. Jakmile břity přestanou být dostatečně ostré, tak si jednoduše dokoupíte náhradní balení.

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.
Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody. 

Další vlastnosti: Složení Zvlhčovací proužek: kokosové máslo a aloe vera. Materiál tělo: 100% recyklovaný polypropylen (PP #5). Země původu Vyrobeno v USA. Sestaveno v Mexiku.. Počet břitů 5. Materiál obalu PET plast, papírová etiketa. Barva mořsky modrá. . . . . .