Eko-produkt.cz

Preserve Náhradní břity Triple (4 ks) – s garancí netestování na zvířatech

Kvalitní a žádaný produkt Preserve Náhradní břity Triple (4 ks) - s garancí netestování na zvířatech od značky se skvělou pověstí Preserve je k dispozici bezpečně online v bezva akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 265 Kč. EAN: 2526
Preserve Náhradní břity Triple (4 ks) - s garancí netestování na zvířatech
Ověřit dostupnost
Značka: Preserve
265
Popis produktu

Balení obsahuje 4 náhradní břity k prvnímu holicímu strojku na českém trhu, který má rukojeť vyrobenou ze 100 % z recyklovaného plastu (z kelímků od jogurtů) a k tomu má cruelty-free certifikaci (HCS), která zaručuje netestování produktu na zvířatech – Preserve Razor Triple. Hlavice Triple obsahuje trojité břity pokryté titanem pro fantasticky hladké oholení. Jsou unisexové, vhodné pro muže i ženy.

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a vyrábějí z něj nové věci.
Preserve je certifikovanou společností B Corp, což je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh tak řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody. 

Další vlastnosti: Složení Hydratační proužek: aloe vera, barvivo neživočišného původu a olej s vitamínem E. Země původu Vyrobeno v USA.. Počet břitů 3. Materiál obalu 100% recyklovaný papír, přihrádka: PS plast. Kusy 4 ks. . . . . . .