Eko-produkt.cz

Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (500 g) – k uvolnění svalů a kloubů

Hodně oblíbený produkt Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (500 g) - k uvolnění svalů a kloubů od známé kvalitní značky Purity Vision lze sehnat momentálně na našich stránkách v akci! Cena od 159 Kč. EAN: 3583
Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (500 g) - k uvolnění svalů a kloubů
Popis produktu

Tradiční přírodní černá vulkanická sůl z oblasti indických Himalájí, která na vás dýchne kouzlem staré Ajurvédy. Skvěle se hodí k uvolnění namožených svalů a zatuhlých kloubů. Celkově zlepšuje prokrvení pokožky a lehce ji tonizuje. Je zvláště prospěšná jako sirná koupel při kožních problémech, jako je lupénka, alergie nebo ekzémy. Koupel oceníte i při zánětech a opotřebování kloubů, revmatismu, po zlomeninách a fyzické i psychické vyčerpanosti. 

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty Cruelty Free and Vegan PETA. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Indie – Himaláje. Materiál obalu baleni 500 g – plast, balení 1,2 kg – sklo. Složení 100% černá himalájská sůl Kala Namak. Hmotnost 500 g. . . . . .