Eko-produkt.cz

Purity Vision Arganový olej RAW BIO (100 ml) – elixír mládí a krásy

Akční kus Purity Vision Arganový olej RAW BIO (100 ml) - elixír mládí a krásy od předního výrobce Purity Vision máte možnost získat aktuálně na webu za báječnou cenu. Levně za cenu 499 Kč. EAN: 3559
Purity Vision Arganový olej RAW BIO (100 ml) - elixír mládí a krásy
Popis produktu

Arganový olej je marocký elixír mládí a krásy. Hodí se pro všechny typy pleti. Někdy se mu také přezdívá „marocké zlato“, a  to zcela oprávněně – je totiž jedním z nejdražších a  nejvzácnějších olejů na světě. Je to vyživující a pěstící olej proti vráskám, vhodný i pro problematickou a velmi citlivou pleť.
Tento produkt se navíc pyšní certifikátem CPK BIO, což ho řadí do skupiny certifikované BIO přírodní kosmetiky.
Chcete se o arganovém oleji dozvědět co nejvíce? Mrkněte na video od Markéty.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Maroko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu skleněná lahvička s plastovým dávkovačem. Složení 100% Raw BIO arganový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 100 ml. . . . . .