Eko-produkt.cz

Purity Vision Bambucké máslo BIO (350 ml) – nerafinované a 100% čisté

Kvalitní a oblíbený produkt Purity Vision Bambucké máslo BIO (350 ml) - nerafinované a 100% čisté od výrobce se zárukou kvality Purity Vision jde nakoupit zrovna se slevou! Akční cena již od 419 Kč. EAN: 4628
Purity Vision Bambucké máslo BIO (350 ml) - nerafinované a 100% čisté
Popis produktu

Bambucké máslo je univerzální malý zázrak, který zvládne každou situaci. Je vysoce vyživující, pečující a je plné vitamínů a minerálů. BIO bambucké máslo od Purity Vision představuje nejčistší podobu bambuckého másla na mezinárodním trhu a je 100% BIO, nerafinované a 100% čisté. Má úžasnou krémovou konzistenci, díky které se snadno nanáší, a příjemnou oříškovou vůni. Skvěle se hodí pro péči o obličej, tělo i vlasy, jako lék na drobné ranky, ale také do kuchyně.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty Certifikováno BIO, Fair for Life, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu východní Afrika. Materiál obalu 350 ml varianta: sklo, kovové víčko / 2,5 l, 10 l a 20,2 l varianta: plastový kbelík. Složení 100% bambucké máslo z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 350 ml. . . . . . .