Eko-produkt.cz

Purity Vision BioEpil cukrová pasta (400 g) – pro dokonalou depilaci

Tento unikátní kus Purity Vision BioEpil cukrová pasta (400 g) - pro dokonalou depilaci od skvělé značky Purity Vision je k dostání již dnes extra se slevou! Výhodně teď u nás za 309 Kč. EAN: 3580
Purity Vision BioEpil cukrová pasta (400 g) - pro dokonalou depilaci
Popis produktu

Depilační cukrová pasta s růžovou vodou, čajovníkem a heřmánkem je revoluční cestou, jak se efektivně zbavit chloupků v pohodlí svého domova. Pro dokonale hebkou pokožku po dlouhé týdny, 100% přírodní. Neobsahuje žádné umělé parfemace, ropné deriváty, SLS ani silikonové oleje, proto nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergické reakce. Depilační cukrová pasta BioEpil je obohacená o pečující bylinné extrakty pro snadné a šetrné odstranění chloupků.
Tento produkt se navíc pyšní certifikátem CPK, což ho řadí do skupiny certifikované přírodní kosmetiky.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty CPK, Cruelty Free and Vegan PETA. Podíl přírodních surovin 100 %. Materiál obalu plast. Složení Cukr, růžová voda, voda z Himalájí, kyselina citrónová, čajovníkový olej, heřmánkový olej. . . . . . . .

Další produkty z kategorie Holící krémy, pěny a balzámy