Eko-produkt.cz

Purity Vision Deokrystal (120 g) – 100% přírodní deodorant

Tento žádaný výrobek Purity Vision Deokrystal (120 g) - 100% přírodní deodorant od výrobce s mnohaletou tradicí Purity Vision lze koupit v aktuální nabídce za outletovou cenu! Akční cena od 159 Kč. EAN: 3582
Purity Vision Deokrystal (120 g) - 100% přírodní deodorant
Popis produktu

Minerální deodorant s dlouhodobým účinkem a 100% složený z antibakteriální minerální soli – Potassium Alum. Deo krystal potlačuje tělesný pach bez narušení přirozeného fungování organismu a bez ucpání potních pórů. Minerální sůl Potassium Alum je tradičně používána v indické a čínské medicíně k léčebným účelům. Deo krystal je vhodný pro ženy i muže. Díky praktickému obalu se skvěle hodí do kabelky nebo na cestování.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty CPK, Cruelty Free and Vegan PETA. Podíl přírodních surovin 100 %. Materiál obalu plast. Složení 100% Potassium Alum. Hmotnost 120 g. . . . . . .