Eko-produkt.cz

Purity Vision Deokrystal (60 g) – 100% přírodní deodorant

Tento oblíbený kousek Purity Vision Deokrystal (60 g) - 100% přírodní deodorant od výrobce s dobrým jménem Purity Vision jednoduše naleznete bezpečně online skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 109 Kč. EAN: 3581
Purity Vision Deokrystal (60 g) - 100% přírodní deodorant
Popis produktu

Minerální deodorant s dlouhodobým účinkem a 100% složený z antibakteriální minerální soli – Potassium Alum. Deo krystal potlačuje tělesný pach bez narušení přirozeného fungování organismu a bez ucpání potních pórů. Minerální sůl Potassium Alum je tradičně používána v indické a čínské medicíně k léčebným účelům. Deo krystal je vhodný pro ženy i muže. Díky praktickému obalu se skvěle hodí do kabelky nebo na cestování.
Tento produkt se navíc pyšní certifikátem CPK, což ho řadí do skupiny certifikované přírodní kosmetiky.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty CPK, Cruelty Free and Vegan PETA. Podíl přírodních surovin 100 %. Materiál obalu plast. Složení 100 % Potassium Alum. Hmotnost 60 g. . . . . . .