Eko-produkt.cz

Purity Vision Dětské tělové máslo BIO (120 ml) – pro děti i dospělé

Hodně povedený produkt Purity Vision Dětské tělové máslo BIO (120 ml) - pro děti i dospělé od společnosti Purity Vision snadno najdete momentálně v naši nabídce za outletovou cenu! Nyní nakoupíte za 259 Kč. EAN: 3556
Purity Vision Dětské tělové máslo BIO (120 ml) - pro děti i dospělé
Popis produktu

Tělové máslo šité na míru pro miminka a také citlivou, problematickou, ekzematickou a suchou pokožku dětí i dospělých. Všechny složky jsou vysoce kvalitní, 100% nerafinované a BIO. Díky správné kombinaci olejů je máslo nadýchané, lehce se roztírá a snadno se vstřebává. Máslo je hypoalergenní, a proto je vhodné i pro pokožku trpící ekzémem. Vytváří na pokožce ochranný film, čímž zvyšuje její odolnost, a to především proti působení negativních vnějších faktorů.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA, Fair for Life. Země původu východní Afrika, Filipíny. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu sklo. Složení BIO Bambucké máslo (nerafinované), Raw BIO kokosový olej a za studena lisovaný BIO Konopný olej, Slunečnicový olej a Rozmarýnový extrakt.. Objem 120 ml. . . . . .