Eko-produkt.cz

Purity Vision Heřmánková voda BIO (100 ml) – nejjemnější péče

Akční a ve slevě kus Purity Vision Heřmánková voda BIO (100 ml) - nejjemnější péče od kvalitní společnosti Purity Vision máte možnost získat na našich stránkách výhodně. Ve skvělé akci za 209 Kč. EAN: 4020
Purity Vision Heřmánková voda BIO (100 ml) - nejjemnější péče
Popis produktu

100% BIO Heřmánkovou vodu si zamilujete při každodenní péči o pleť jako pleťovou vodu, která pokožku zjemňuje a vyrovnává její pH. Doporučujeme ji na odličování, čištění a tonizaci pleti. Zanechává ji jemnou a hydratovanou. Výtečná je také pro ošetření i té nejjemnější dětské pokožky nebo nejcitlivějších intimních partií. Díky šikovnému a jemnému spreji je aplikace jednoduchá a rychlá.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Bulharsko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu skleněná lahvička, plastový rozstřikovač. Jak recyklovat? Lahvičku vhoďte do kontejneru s barevným sklem, rozstřikovač do směsného odpadu.. Složení 100% čistá heřmánková (z heřmánku pravého) voda z kontrolovaného ekologického zemědělství. . . . . .