Eko-produkt.cz

Purity Vision Heřmánková voda v tmavé lahvičce BIO (1 l) – nejjemnější péče

Tento neodolatelný výrobek Purity Vision Heřmánková voda v tmavé lahvičce BIO (1 l) - nejjemnější péče s osvědčenou značkou Purity Vision jednoduše můžete sehnat aktuálně na webu opravdu výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 689 Kč. EAN: 4975
Purity Vision Heřmánková voda v tmavé lahvičce BIO (1 l) - nejjemnější péče
Popis produktu

100% BIO Heřmánkovou vodu si zamilujete při každodenní péči o pleť jako pleťovou vodu, která pokožku zjemňuje a vyrovnává její pH. Doporučujeme ji na odličování, čištění a tonizaci pleti. Pokožku zanechá jemnou a hydratovanou. Výtečná je také pro ošetření i té nejjemnější dětské pleti nebo nejcitlivějších intimních partií.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Bulharsko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu 250 ml – průhledné sklo, 1 l – tmavé sklo. Složení 100% čistá heřmánková voda z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 1 l. . . . . .