Eko-produkt.cz

Purity Vision Kokosová sada BIO (3 ks) – blahodárné a všestranné použití

Ve slevě kousek Purity Vision Kokosová sada BIO (3 ks) - blahodárné a všestranné použití od našeho výrobce Purity Vision máte možnost koupit právě levně. V současnosti za 317 Kč. EAN: 4705
Purity Vision Kokosová sada BIO (3 ks) - blahodárné a všestranné použití
Popis produktu

Tři druhy kokosových olejů v BIO kvalitě se ukrývají v této praktické dárkové sadě. Jedinečnou vlastností kokosových olejů je jejich univerzálnost. Lze je využívat jak v kuchyni, tak i jako kosmetiku.
Sada obsahuje Raw BIO Kokosový olej, BIO Panenský Kokosový olej a BIO Kokosový olej bez vůně.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty Certifikováno BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Filipíny. Materiál obalu papírová krabička a skleněné lahvičky s kovovým víčkem. Složení Raw BIO kokosový olej: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.
BIO Kokosový olej panenský: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.
BIO Kokosový olej bez vůně: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.. . . . . . . .