Eko-produkt.cz

Purity Vision Kokosový olej farmářský (400 ml) – lisovaný za studena

Často hledaný výrobek Purity Vision Kokosový olej farmářský (400 ml) - lisovaný za studena od výrobce s mnohaletou tradicí Purity Vision naleznete v naší aktuální nabídce opravdu levně! Nyní pořídíte za super cenu 199 Kč. EAN: 3552
Purity Vision Kokosový olej farmářský (400 ml) - lisovaný za studena
Popis produktu

Farmářský kokosový olej je unikátní, vysoce kvalitní olej lisovaný za studena. Pochází z produkce malých farmářů v nedotčené oblasti Filipín, kteří nemají dostatek prostředků pro získání BIO certifikace, přestože proces pěstování i zpracování surovin bezezbytku splňuje všechna potřebná kritéria. Kokosový olej přímo od drobných pěstitelů je zárukou vysoké kvality a tradičního zpracování.
Praktickou sklenici s uchem si oblíbíte na smoothie, čaj, kávu nebo si do ní připravte svačinu na výlet či do práce. 

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Filipíny. Materiál obalu sklo. Způsob získávání/druh oleje lisování za studena suchou metodou. Složení 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 400 ml. . . . . .