Eko-produkt.cz

Purity Vision Kokosový olej panenský BIO (420 ml) – za studena lisovaný

Akční produkt Purity Vision Kokosový olej panenský BIO (420 ml) - za studena lisovaný od našeho známého výrobce Purity Vision najdete aktuálně za outletovou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 199 Kč. EAN: 3548
Purity Vision Kokosový olej panenský BIO (420 ml) - za studena lisovaný
Popis produktu

Vysoce kvalitní olej lisovaný za studena suchou metodou z čerstvých kokosových ořechů v BIO kvalitě. Tento olej byl historicky jeden z prvních kokosových olejů na českém trhu a své místo na slunci si drží dodnes. S jednou skleničkou kvalitního kokosového oleje toho totiž vykouzlíte víc, než byste čekali. Všestranný pomocník v koupelně, kuchyni i ložnici. Skvělý pro péči o pokožku, vlasy, do kuchyně nebo třeba na masáž. 

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty Certifikováno BIO, Cruelty Free and Vegan PETA, FairTSA. Země původu Filipíny. Materiál obalu sklo s kovovým víčkem/ 2,5 l a 10 l varianta: plastový kbelík. Způsob získávání/druh oleje lisování za studena suchou metodou. Složení 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 420 ml. . . . . .