Eko-produkt.cz

Purity Vision Kokosový olej RAW BIO (120 ml) – i pro miminka a velmi citlivou pokožku

Hodně povedený produkt Purity Vision Kokosový olej RAW BIO (120 ml) - i pro miminka a velmi citlivou pokožku od známé kvalitní značky Purity Vision je k dostání v naší aktuální nabídce skutečně výhodně! Cena od 129 Kč. EAN: 5039
Purity Vision Kokosový olej RAW BIO (120 ml) - i pro miminka a velmi citlivou pokožku
Popis produktu

Tento RAW kokosový olej je opravdovým klenotem. Voní jemně po ovoci nebo trávě, přesně jako čerstvě otevřený kokosový ořech. Je vyrobený nejšetrnějším „mokrým“ způsobem z kokosových ořechů v BIO kvalitě. Díky speciální technologii zpracování není kokosová dužina sušena při vysoké teplotě a olej si zachovává maximální množství minerálů, vitamínů a zdraví prospěšných látek. S jednou skleničkou kvalitního kokosového oleje toho totiž vykouzlíte víc, než byste čekali. Skvělý pro péči o pokožku, vlasy, do kuchyně nebo třeba na masáž. 

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty Certifikováno BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Filipíny. Materiál obalu skleněná lahvička a kovové víčko. Způsob získávání/druh oleje zpracováván nejšetrnější mokrou metodou. Složení 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 120 ml. . . . . .