Eko-produkt.cz

Purity Vision Levandulová voda BIO (250 ml) – zklidňuje a tonizuje

Nový kus Purity Vision Levandulová voda BIO (250 ml) - zklidňuje a tonizuje originál od značky Purity Vision lze koupit momentálně na našich stránkách se slevou! V akci za cenu 289 Kč. EAN: 3576
Purity Vision Levandulová voda BIO (250 ml) - zklidňuje a tonizuje
Popis produktu

BIO Levandulová voda Purity Vision pochází ze sluncem zalitých polí v Bulharsku. Květinová pleťová voda vzniká destilací z pečlivě zpracovaných čerstvých květů levandule v BIO kvalitě. Voda na sebe při destilaci váže rostlinné vosky a biostimulátory. Má velmi všestranné využití – jako pleťová zklidňující voda, tonikum, voda po holení, nebo k obkladům unavených očí či při horečkách. Umí také skvěle uklidnit pocuchané nervy.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Bulharsko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu sklo. Složení 100% čistá levandulová voda z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 250 ml. . . . . .