Eko-produkt.cz

Purity Vision Rhassoul – marocký jíl (3 kg) – šampon, peeling nebo maska

Hodně prodávaný produkt Purity Vision Rhassoul - marocký jíl (3 kg) - šampon, peeling nebo maska od výrobce se zárukou kvality Purity Vision je k získání teď trvale výhodně. Akční ceny již od 1 469 Kč. EAN: 4969
Purity Vision Rhassoul - marocký jíl (3 kg) - šampon
Popis produktu

Marocký jíl – jemná zemina – známý také pod jménem Ghassoul, je těžen na severovýchodě Maroka. Zlepšuje pružnost a vitalitu pokožky a navíc ji viditelně rozjasňuje a čistí. Dodává pokožce prospěšné minerály, jako je vápník, fosfor, sodík a mangan železitý. Vyniká svými absorpčními schopnostmi a umí z pokožky vytáhnout nečistoty a toxiny. Proto je často využíván k léčbě kožních nemocí, jako jsou ekzémy a lupénka.
Tento produkt se navíc pyšní certifikátem CPK, což ho řadí do skupiny certifikované přírodní kosmetiky.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty CPK, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Maroko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu sklo. Složení 100% marocký jíl. Hmotnost 3 kg. . . . . .