Eko-produkt.cz

Purity Vision Růžová voda v tmavé lahvičce BIO (1 l) – revitalizuje a zklidňuje

Tento exkluzivní kus Purity Vision Růžová voda v tmavé lahvičce BIO (1 l) - revitalizuje a zklidňuje od kvalitní společnosti Purity Vision snadno získáte právě teď v naší nabídce ve slevě! Produkt momentálně prodáváme za 729 Kč. EAN: 4973
Purity Vision Růžová voda v tmavé lahvičce BIO (1 l) - revitalizuje a zklidňuje
Popis produktu

Osvěžte se povznášející vůní královny květin. Voda z ručně sbíraných okvětních plátků bulharské damašské růže. Regenerující a vitalizující péče pro všechny typy pleti v té nejčistší podobě. Růžovou vodu ze vzácné damašské růže oceníte nejen proto, že dokonale vyčistí a osvěží vaši pleť. Je skvělá jako zklidnění po holení, na citlivou dětskou pokožku, nebo třeba jako tajná a omamná ingredience do koktejlů či dezertů. Když přidáte pár kapek do vody, získáte blahodárný a osvěžující nápoj.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Země původu Bulharsko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu 250 ml – průhledné sklo, 1 l – tmavé sklo. Složení 100% čistá Růžová voda z růže damašské z kontrolovaného ekologického zemědělství. Objem 1 l. . . . . .