Eko-produkt.cz

Purity Vision Růžový deokrystal ve spreji BIO (50 ml) – 100% přírodní deodorant

Akční produkt Purity Vision Růžový deokrystal ve spreji BIO (50 ml) - 100% přírodní deodorant od známého dodavatele Purity Vision je dostupný zrovna za super peníze. Aktuálně za super cenu 179 Kč. EAN: 4959
Purity Vision Růžový deokrystal ve spreji BIO (50 ml) - 100% přírodní deodorant
Popis produktu

100% přírodní deodorant ve spreji s certifikací kvality CPK BIO vznikl jedinečnou kombinací účinné antibakteriální minerální soli a pečující růžové vody. Jemná vůně dodá přes den pocit čistoty a svěžesti, potěší i ty nejcitlivější nosy a nepřebije váš oblíbený parfém. Antibakteriální síla minerální soli zápach pouze nezakrývá, účinně hubí bakterie, a ty tak nemají šanci nepříjmený zápach tvořit. Díky šikovnému aplikátoru se sprejem se deodorant lehce nanáší a nezanechá na tričku bílé stopy. Alkohol ani umělou parfemaci v něm budete hledat marně, a je proto ideální i pro tu nejcitlivější pokožku. A co víc? V letních měsících skvěle poslouží k osvěžení nohou a i jim pomůže k příjemnější vůni.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti: Objem 50 ml. Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v České republice. Původ vůně přírodní. Materiál obalu Sklo, plastový aplikátor. Jak recyklovat Pokud pro lahvičku nenajdete využití doma, skleněnou část zrecyklujte v kontejneru na sklo. S plastovým aplikátorem a víčkem se rozlučte u kontejneru na plast.. Složení Rosa Damascena Mill Flower Extract (Bio růžová voda), Glycerin, Potassium Alum (minerální sůl). . . .