Eko-produkt.cz

Radico Bylinná kúra BIO (100 g) – Brahmi – bylinka mládí

Hodně prodávaný produkt Radico Bylinná kúra BIO (100 g) - Brahmi - bylinka mládí od skvělé značky Radico je dostupný právě nyní za výborné peníze. Levně za 209 Kč. EAN: 3465
Radico Bylinná kúra BIO (100 g) - Brahmi - bylinka mládí
Ověřit dostupnost
Značka: Radico
209
Popis produktu

Ne nadarmo se Brahmi říká „bylinka mládí“. Nebo taky „potrava pro mozek“. Při aplikaci na vlasovou pokožku (a po celé délce vlasů) se nejen uchráníte před šedivěním, ale ještě prokrvíte mozek. Je skvělá jako podpůrné tonikum růstu vlasů, je účinná proti lupům a vysušování.
Zkuste tento léčivý rituál, který vaše vlasy zahrne dosud nepoznanou péčí.

Permanentní výzkum, otevřená mysl ke zkoušení nových věcí, znalosti staré Ajurvédy a pokora vůči přírodě, kterou my lidé nemůžeme nikdy ovládnout. To jsou stavební kameny, kterými si experti z Radico dláždí cestu k úspěchu. Pod vizionářským vedením Sanjeeva Bhatta, zakladatele a ředitele značky, Radico už od roku 1992 pokořuje stále nové vrcholy v pohoří přírodní péče o vlasy. Všechny produkty jsou zásadně jen v BIO kvalitě, což dokládá uznávaný certifikát Cosmos Organic.

Další vlastnosti: Certifikáty ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno v Indii. Gramáž 100 g. Složení Bacopa Monniera Leaf Powder (Brahmi Leaf Powder – prášek z listů Brahmi). . . . . .