Eko-produkt.cz

Radico Bylinná kúra BIO (100 g) – Neem – odstraní vši i lupy

Tento zlevněný výrobek Radico Bylinná kúra BIO (100 g) - Neem - odstraní vši i lupy od výrobce se zárukou kvality Radico snadno naleznete online za skvělou cenu. Teď za akční cenu 189 Kč. EAN: 3464
Radico Bylinná kúra BIO (100 g) - Neem - odstraní vši i lupy
Ověřit dostupnost
Značka: Radico
189
Popis produktu

Strom Melia azadirachta, česky nimba či botanicky Zederach indický (anglicky neem). Perské pojmenování je Azad Darakht (svobodný strom) a v Indii se zase nazývá výmluvně – Sarvo Roga Nivarins (léčba pro všechny nemoci). Jedná se o všestranné přírodní antibiotikum
Hlavním a unikátním přínosem pro vlasy je účinný boj proti vším. Pokud vás tento problém trápí, neem by vás ho měl zbavit. Nejen, že zahubí už vylíhnuté vši, ale i vajíčka. 
Zároveň celou pokožku hlavy důkladně vydezinfikuje, stabilizuje a zbaví vás i lupů.

Permanentní výzkum, otevřená mysl ke zkoušení nových věcí, znalosti staré Ajurvédy a pokora vůči přírodě, kterou my lidé nemůžeme nikdy ovládnout. To jsou stavební kameny, kterými si experti z Radico dláždí cestu k úspěchu. Pod vizionářským vedením Sanjeeva Bhatta, zakladatele a ředitele značky, Radico už od roku 1992 pokořuje stále nové vrcholy v pohoří přírodní péče o vlasy. Všechny produkty jsou zásadně jen v BIO kvalitě, což dokládá uznávaný certifikát Cosmos Organic.

Další vlastnosti: Certifikáty ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno v Indii. Gramáž 100 g. Složení Azadirachta indica (Neem Leaf Powder – prášek z listů Neemu). . . . . .