Eko-produkt.cz

Radico Neutrální henna BIO (100 g) – pro regeneraci vlasů

Ve slevě tento kus Radico Neutrální henna BIO (100 g) - pro regeneraci vlasů od našeho známého výrobce Radico máte možnost najít v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu! Nabídka již od 189 Kč. EAN: 4455
Radico Neutrální henna BIO (100 g) - pro regeneraci vlasů
Ověřit dostupnost
Značka: Radico
189
Popis produktu

Pod názvem bezbarvá či neutrální henna se skrývá rostlinka jménem Cassia obovata. Svými vlastnostmi se podobá klasické henně s tím rozdílem, že neobsahuje molekuly oranžového barviva a právě díky tomu se může použít téměř na každé vlasy, aniž by je obarvila.
Oblíbená je ale především pro své regenerační účinky. Zaceluje poškozené vlasové vlákno a působí na vlasy tak, že jsou po aplikaci lesklé, pevné a zdravé. Funguje zároveň jako kondicionér a vlasy uhlazuje a zjemňuje.

Permanentní výzkum, otevřená mysl ke zkoušení nových věcí, znalosti staré Ajurvédy a pokora vůči přírodě, kterou my lidé nemůžeme nikdy ovládnout. To jsou stavební kameny, kterými si experti z Radico dláždí cestu k úspěchu. Pod vizionářským vedením Sanjeeva Bhatta, zakladatele a ředitele značky, Radico už od roku 1992 pokořuje stále nové vrcholy v pohoří přírodní péče o vlasy. Všechny produkty jsou zásadně jen v BIO kvalitě, což dokládá uznávaný certifikát Cosmos Organic.

Další vlastnosti: Certifikáty ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno v Indii. Gramáž 100 g. Složení Cassia Obtusifolia / Auriculata (Colorless Henna Leaf Powder). . . . . .