Eko-produkt.cz

Radico Práškový šampon BIO (100 g) – Shikakai – šampon a kúra v jednom

Kvalitní a žádaný kousek Radico Práškový šampon BIO (100 g) - Shikakai - šampon a kúra v jednom od známého předního výrobce Radico lze získat právě teď u nás ve výhodné akci. Nyní za akční cenu 189 Kč. EAN: 3462
Radico Práškový šampon BIO (100 g) - Shikakai - šampon a kúra v jednom
Ověřit dostupnost
Značka: Radico
189
Popis produktu

Ovoce Shikakai znamená „ovoce pro vlasy“. Jeho blahodárnost můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Doslova. Stejně jako Ritha je to efektivní přírodní šampon. Shikakai působí proti svědění pokožky hlavy a proti lupům. Posiluje vlasové kořínky a stimuluje růst vlasů. Shikakai má nízkou hodnotu pH a nenarušuje přirozenou ochrannou vrstvu pokožky hlavy. Vlasy zároveň obalí ochrannou vrstvou. Předchází třepení konečků vlasů.

Permanentní výzkum, otevřená mysl ke zkoušení nových věcí, znalosti staré Ajurvédy a pokora vůči přírodě, kterou my lidé nemůžeme nikdy ovládnout. To jsou stavební kameny, kterými si experti z Radico dláždí cestu k úspěchu. Pod vizionářským vedením Sanjeeva Bhatta, zakladatele a ředitele značky, Radico už od roku 1992 pokořuje stále nové vrcholy v pohoří přírodní péče o vlasy. Všechny produkty jsou zásadně jen v BIO kvalitě, což dokládá uznávaný certifikát Cosmos Organic.

Další vlastnosti: Certifikáty ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno v Indii. Gramáž 100 g. Složení Acacia concinna (Shikakai Seed Powder – prášek ze Shikakai). . . . . .