Eko-produkt.cz

Salvia Paradise Muňa a Wira – bylinná tinktura bez alkoholu (50 ml) – II.jakost

Tento kvalitní a levný produkt Salvia Paradise Muňa a Wira - bylinná tinktura bez alkoholu (50 ml) - II.jakost od známé značky Salvia Paradise pohodlně dostanete u nás za výborné peníze. Nabídka již od 135 Kč. EAN: 8955
Salvia Paradise Muňa a Wira - bylinná tinktura bez alkoholu (50 ml) - II.jakost
Popis produktu

Sleva za zamazaný obal.
Muňa-wira to v balíčku schytala od rozlité tinktury. Na pohled už nepotěší, ale na síle jí to neubírá
Muňa-Muňa (Minthostachys setosa) a Wira-Wira (Gnaphalium graveolens) jsou peruánské perly mezi bylinami. Obě se používají i samostatně, ale teprve společně – v poměru 50 : 50 – vznikne směs s nesmírnou účinností. Právě takový poměr obou rostlinek ukrývá i tato tinktura. Vznikla navíc unikátní technologií několikanásobné extrakce, díky níž si zachovala maximum účinných látek, chuti i vůně obou bylin. Lahvička navíc neobsahuje ani kapku alkoholu, barviv či sladidel. 

Česká rodinná firma Salvia Paradise dováží a pečlivě zpracovává ty nejkvalitnější byliny a blahodárné rostliny. Získává je přímo od pěstitelů, často z ekologické produkce či z volných sběrů v jejich domovinách. Na kvalitu jsou v Salvia Paradise přitom opravdoví psi. Všechny rostlinky prochází několikastupňovou kontrolou a ve vlastní výrobně z nich pečlivě tvoří blahodárné tinktury, čisté směsi a další úžasné doplňky stravy. Svým produktům vdechují život ve spolupráci se zkušenými fytoterapeuty a v přímé návaznosti na nejnovější vědecké studie. Zodpovědný přístup je cítit z každé jejich lahvičky, stejně tak jako jejich mise – pomoci lidem k vitalitou nabitému životu.

Další vlastnosti: Objem 50 ml. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v České republice. Materiál balení Skleněná lahvička, kapátko, plastové víčko, guma.. Dávkování Po protřepání užíváme 18 kapek 4× denně (pro dospělé). Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, víčko patří do kontejneru na plast, guma do směsi, kapátko ze speciálního skla odneste do sběrného dvoru nebo vyhoďte do směsného odpadu.. Množství účinných látek Doporučená denní dávka odpovídá 2 616 mg čerstvých bylin.. Složení Glycerol; čištěná voda; Minthostachys setosa; Gnaphalium graveolens. . . .